Results:

Show Individual Results Yes
Show Team Results Yes
Show Relay Team Results Yes
Selected gender combined
Show name as link Yes
 

Jogalong - Minijog

Jogalong - Minijog (1.6k)
Sunday, 4th March 2018
 
 
Place Name Sex Age CAT Grp Grp Act Time Net Pace Elig Points New Grp
1. Freya Cole F 7 U8 4 4 10:13 8:43 5:26 Y 100 5
2. Stirling Britton   6 U8 2 2 10:25 9:55 6:11 Y 99 3
3. Thibault De Fombelle   6 U8 1 1 10:29 10:29 6:33 Y 98 2
4. Nieve Cole F 8 U10 5 5 10:36 8:36 5:22 Y 97 6
5. Spencer Cole   6 U8 3 3 10:44 9:44 6:05 Y 96 4
6. Arlo Foxlee   7 U8 3 3 10:54 9:54 6:11 2
7. Ruth Sullivan F 4 1 1 11:09 11:09 6:58 Y 95 2
8. Seby Wade   1 1 11:09 11:09 6:58 Y 94
9. Callum Minto   4 1 1 11:12 11:12 7:00 Y 93
10. Stefan Jerga   6 U8 3 3 11:16 10:16 6:25 2
11. Cooper Towns   9 U10 1 6 11:17 8:47 5:29 G 6
12. Samson Kennedy   8 U10 6 6 11:20 8:50 5:31 Y 92
13. Arnaud De Fombelle   9 U10 6 6 11:23 8:53 5:33 Y 91
14. Eric De Fombelle   8 8 11:28 7:58 4:58 Y 90
15. Finn Hartley   7 U8 7 7 11:32 8:32 5:20 Y 89
16. Caleb Quispes   9 U10 9 9 11:35 7:35 4:44 Y 88
17. Evan Minto   7 U8 9 9 11:36 7:36 4:45 Y 87
18. Dominic Bacai   5 2 2 11:38 11:08 6:57 Y 86
19. Etienne De Fombelle   4 1 1 11:40 11:40 7:17 2
20. Alexandria Monagle F 2 2 11:43 11:13 7:00 2
21. Phoebe de la Rue F 9 U10 5 5 11:55 9:55 6:11 Y 85
22. Lily Reid F 6 U8 6 6 11:59 9:29 5:55 Y 84
23. Olivia Pirie F 8 U10 5 5 12:01 10:01 6:15 Y 83
24. Gabrielle Cullen F 9 U10 7 7 12:05 9:05 5:40 Y 82
25. Remy Cullen   7 U8 2 2 12:16 11:46 7:21 Y 81
26. Ireland Pirie F 6 U8 3 3 12:28 11:28 7:10 Y 80
27. Lucy Jerga F 10 U12 3 3 12:30 11:30 7:11 2
28. Aisha El Ayadi F 7 U8 4 4 12:50 11:20 7:05 Y 79
29. Alison Moore F 7 U8 1 4 12:50 11:20 7:05 G 4
30. Jasper Noyen   9 U10 10 10 12:53 8:23 5:14 Y 78
31. Elizabeth Moore F 5 2 2 13:01 12:31 7:49 Y 77
32. Daniel Ang   4 1 1 13:12 13:12 8:15 2
33. Sebastian Violante   2 2 13:14 12:44 7:57 Y 76
34. Erica Hole F 4 1 1 13:29 13:29 8:25 Y 75
35. Zaiden Haber   5 1 1 13:32 13:32 8:27 Y 74
36. Isabella Nicholls F 4 1 1 15:00 15:00 9:22 Y 73
37. Ella O'Grady F 10 U12 1 7 15:02 12:02 7:31 G 7
38. Miaja Haba F 1 7 15:08 12:08 7:35 G 7
39. Issabelle Jerga F 8 U10 5 5 15:45 13:45 8:35 2
40. Tess O'Grady F 13 U14 1 10 16:43 12:13 7:38 G 10
41. Asher De La Rue F 5 1 3 16:44 15:44 9:50 G 3
42. Alex Violante   5 2 2 16:58 16:28 10:17 Y 72
43. Grace Zarifeh F 1 1 17:06 17:06 10:41 2
44. Hugh Gross   1 1 17:28 17:28 10:55 2
45. Brielle Noyen F 11 U12 7 7 18:57 15:57 9:58 Y 71
46. Luca Bacai   4 1 1 20:33 20:33 12:50 Y 70
 
Theme 
Please contact the WebMaster
with questions or comments about this web site.
© 1999-2016 YMCA of Canberra Runners Club. All rights reserved.
Last Updated: 26 Mar 2016